Biuletyn Informacji Publicznej
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowi Mazowieckiej

      Co to jest?

Wyników na stronę: 10 20 30

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 informujemy, że:

Wyniki Etapu IV postępowania kwalifikacyjnego naboru do służby w PSP

Wyniki Etapu III naboru do służby w PSP oraz informacja o terminie i miejscu przeprowadzenia Etapu IV postępowania kwalifikacyjnego.

Wyniki Etapu II postępowania kwalifikacyjnego naboru do służby w PSP.

Wyniki Etapu I naboru do służby w PSP oraz informacja o terminie i miejscu przeprowadzenia Etapu II postępowania kwalifikacyjnego.

Komenda Powiatowa PSP w Ostrowi Mazowieckiej ogłasza nabór kandydatów do służby na stanowisko ds. kwatermistrzowsko-technicznych (codzienny system służby - 8-godzinny)

Poniżej znajdują sie odnośniki do treści ogłoszenia oraz niezbędnych oświadczeń. 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2, ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że w obiektach oraz pojazdach Komendy Powiatowej PSP w Ostrowi Mazowieckiej, a także w ich bezpośrednim otoczeniu prowadzona jest obserwacja i rejestracja obrazu w postaci monitoringu wizyjnego.

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

 
1 do 10 z 19